Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

KooTeePee-HJK

Onko kellään haisua? PAF antaisi kivan kertoimen 2.1 yli 2.5 maalille.. Tekisi mieli kokeilla parilla sadalla, tv-pelikin kun on niin saisi jännittää..
ideoita?
6695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kaikissa 3: ssa viime vuoden
kohtaamisessa nämä joukkueet pelasivat yli 4 ottelun pelin mukaan lukien cup-peli. Liiga pelissä kotkassa tuli jopa 8 maalia. (5-3)
Molemmilta joukkueilta puuttuu erit tärkeä toppari. HJK:lta Marjamaa Ja kotkalta Jussi kinnaslampi.
Peli ratkeaa,kumpi pärjää paremmin puolustuksessa

Äänestä
  • sitä tässä mietinkin kun on aikaisemmat kohtaamiset olleet runsasmaalisia. ja nyt ei alakerrat kummallakaan ole kovin vahvoja, mutta löytyyköhän tarpeeksi ratkaisijoita..?!? Pohjalle HatTrick ja kaikki hyvin..:)

    Äänestä

  • turiset.. kirjoitti:

    sitä tässä mietinkin kun on aikaisemmat kohtaamiset olleet runsasmaalisia. ja nyt ei alakerrat kummallakaan ole kovin vahvoja, mutta löytyyköhän tarpeeksi ratkaisijoita..?!? Pohjalle HatTrick ja kaikki hyvin..:)

    alle2,5 maalia (0-1)
    -ei ne huvikseen-vaan hyödykseen asettele over-maalimäärälle täkyjä,koska parin viimeviikon aikana välittäjät on kauhonut rahaa sisään-niin miks' ei lisääkin.

    Äänestä

  • man of match kirjoitti:

    alle2,5 maalia (0-1)
    -ei ne huvikseen-vaan hyödykseen asettele over-maalimäärälle täkyjä,koska parin viimeviikon aikana välittäjät on kauhonut rahaa sisään-niin miks' ei lisääkin.

    vetää overille.. veikkaus puoltaa overia joten ei auta kuin toivoa että kotimaisella yhtiöllä on parempi aavistus kotimaisesta pelistä..

    Äänestä

surkeaa peliä taas veikkausliigassa syötellään vaan
eikä sitäkään oikein osaa roiskitaan pitkää palloa
päätyyn mitä amatööri pelaamista 6 divisioonassa
pelataan parempaa peliä.noi veikkausliiga pelaajat
yrittää pelata kuin ammattilaiset mutta mutta kun
ei vaan osaa niin ei vaan osaa surkeeta kehtaa
näyttääkin telkkarista AMATÖÖREJÄ!

Äänestä

kotiin! Hyvällä mallilla! 200*2.1=420.. elämä on...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yli vai alle 2.5 kirjoitti:

Onko kellään haisua? PAF antaisi kivan kertoimen 2.1 yli 2.5 maalille.. Tekisi mieli kokeilla parilla sadalla, tv-pelikin kun on niin saisi jännittää..
ideoita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu