Onko Renault Laguna -95 sama korinen kuin -98??

Siis onko 95-vuosimallisessa Renault Laguna 5-ovisessa samanlainen kori kuin esim 98:ssä???Tarvitsisi vaihtaa katto tohon 95-malliseen ja olisi tiedossa 98:sta oleva katto..
2791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sama kori on. Pitäis passata...

Äänestä

Joko siitä on katto lahonnu??? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


renault kirjoitti:

Siis onko 95-vuosimallisessa Renault Laguna 5-ovisessa samanlainen kori kuin esim 98:ssä???Tarvitsisi vaihtaa katto tohon 95-malliseen ja olisi tiedossa 98:sta oleva katto..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu