Kokeilkaa homeopatiaa. Auttoi loppujen lopuksi mulla ja olen todella tyytyväinen. Ei ole olemassa yhtä lääkettä joka vaikuttaa kaikille samoin vaan yksilöllinen lääkintä hankittava homeopaatilta.
Uskon, että tästä on apu monelle, mutta kokeilematta ei tiedä.
Uskon, että tästä on apu monelle, mutta kokeilematta ei tiedä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
hei, olen ruennut tuota homeopatiaa miettimään että haluaisin koittaa. Mistä hankit sen? Oliko millaiset kustannukset ja millainen hoito kokonaisuudessaan (kauako kesti paraneminen tai se että alkoi tuloksia tulemaan, oliko pahenemisvaihetta, onko tulokset olleet pysyviä ym.)? Kovin mielelläni kuulisin lisää..
Klassinen homeopaatti ilmoitus puh luettelosta. Eka käynti 60 euroa, toiset 30 euroa. Tuloksia alkoi näkymään toisen oikean lääkkeen myötä noin kuukaudessa. Parissa kasvot oli siloiset. Stressin ja elämäntilanteen takia jouduin uusimaan nyt, mutta sillä pysyi poissa. Ei pahenemisvaihetta.