Mitä mieltä miehet olette
naisen rinnoista.
onko se niiin väli että minkä "kokoset!
ne on. pienet isot..
naisen rinnoista.
onko se niiin väli että minkä "kokoset!
ne on. pienet isot..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
eimitkään roikkuvat läpykät,ei mitkään tursottavat läskipussit.Pitää olla kiinteät,pystyt,symmtriset ja kauniit nännit!:P Ei liian isot eikä liian pienet.Ja pillun pitää olla tiukka mutta liukas.Vartalon hoikka ja kiinteä.
Koolla ei ole väliä:)
Kyllä ne pienet kouraan sopivat ovat paremmat, niitä on mukava kopeloida.
Ainakaan minulle rintojen koko ei merkitse mitään,naisessa tärkeintä on naisellinen siisti kokonaisuus,pukeutuminen.Huoliteltu kokonaisuus sytyttää,tahi sitten ei.A/D kuppi- aivan sama.
Juu juu haet siis seuraa.
tissit ja niiden koko on usein paljon oleellisempi juttu kuin pillu, ja sen liukkaus. Kaikki yrittävät ensiksi päästä tisseihin käsiksi, joten niiden vetovoimaa ei voi vähätellä. Niitä on mukava litistellä, puristella, imeskellä, leipoa, vatkoa, ja vaikka mitä. Ja ne ovat yleensä niin helposti saatavilla. Rintojen hipelyä varten se naisten puseroiden napituskin on eri puolella kuin miesten. Pikkutissiset puheissaan vähättelevät koon merkitystä, mutta sen ymmärtää,,,,kas, kun ei voi kauhalla ottaa, jos on lusikalla annettu.
...siis alapäästä. Har Har Har... tukehdun melkein makkaraan ja olueen.
Nyt lenkille jääkaapille ja takaisin.