Viimeaikoina tapetilla on ollut oman poikaystäväni kanssa erilaiset seksilelut,joita varsinkin minulla on halua kokeilla.Dildoista olen kuullut vaikka kuinka,mutta minkä olette kokemuksen kautta havainneet parhaaksi?
Entä sitten anustappi,käyttääkö naiset sellaista?Itse en halua penistä suoleeni,mutta jotain kokeilua ehkä kyllä.Mikä tähän tarkoitukseen paras?
Entä sitten anustappi,käyttääkö naiset sellaista?Itse en halua penistä suoleeni,mutta jotain kokeilua ehkä kyllä.Mikä tähän tarkoitukseen paras?
Vastaukset 1
Vanhimmat
joo siis lelut on tosi kiva juttu...ja kivoja sekä yksinäisiin hetkiin,mut jos ei o estoja niin yhteisiin hetkiin myös...miehien mielest ainakin on todella kiihottavaa tyydyttää naisensa myös ns apu välineillä...jos ei huumorintaju riitä mennä alan liikkeeseen niin huomaamattomasti voi tilata lähes mistä vaan..jopa iha tavallisist postimyynti firmoista...se o ittest kii et millase kalu haluu tai esim perhosen...anaalitappei löytyy yhtä laaja valikoima...siel puolel on enemmä estoi...mut kaikki ku uskaltaa kokeilla rentoutuneesti niin yllättyy iloisesti...kannattaa kokeilla ensin yksin jotta tietää onko se oma juttu,ja si vast tiedustel mitä mielt kumppani on...iloisia kokeiluja..=)