Olisiko vinkata hyvää merkkihuoltopaikkaa hki-espoo akselilla? Pari vuotta sitten ainakin entiset Stockan (nykyinen VV-auto?) paikat ovat ainakin tällä palstalla saaneet paljon kritiikkiä sekä hinnan että laadun ja nopeuden suhteen.
Huoltoon pk-seudulla?
Audi A3, 90tkm
3422
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Laakkonen, on toiminut ihan hyvin minun kohdallani. Ei ole pitkiä jonoja ja muutenkin ihan jees ollut.
Kerava jo turhan kaukana minulle. Toivottavasti Leppäsuonkadun huolto ei ole ihan huono, koska sieltä varasin tänään ajan. Vähän vain jännittää että saako auton oikeasti päivän päätteeksi, muuten menee erikoisjärjestelyjen puolelle.
Kannattaa tsegata Pohjoishelsingin auto. Nettisivut löytyvät, valtuutetut leimat saat huoltokirjaan ja hinta on puolet merkkikorjaamoiden vastaavista.