Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nuoleminen

Musta on aivan ihanaa, kun olen kontallaan ja mies nuolee mua takaapäin. Pillun ja vielä pyllynympäryksenkin ja työntää kielen sisälle, niin paljon, kun vaan saa.. =)
Ja tietysti dildoa voi käyttää siinä samalla.
21315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sepe tässä,

Katsoitko aimmein kirjoittamaan juttua "Naiset, takaapäin nuoleminen?. Tykkään tehdä naiselleni niin. Hän nauttii. Antaisitko Sinä vastalahjan kuten ehdotan sanotussa jutussa Annelle?

Sepe

Äänestä

Pidän itse todella paljon, kun saan tehdä naiselle kuvailemallasi tavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiimaposliini kirjoitti:

Musta on aivan ihanaa, kun olen kontallaan ja mies nuolee mua takaapäin. Pillun ja vielä pyllynympäryksenkin ja työntää kielen sisälle, niin paljon, kun vaan saa.. =)
Ja tietysti dildoa voi käyttää siinä samalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu