Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

aah...

jos käyttää makkaraa itsetyydytykses, niin
kannattaako olla siinä päällä kortsu?
tänään mua niin panetti, niin kun olin
tallihommis, niin pistin yhen kepin perseeseen.
olisin halunnu laittaa myös pilluun, mut se
keppi oli yli metrin pitkä,niin mä tyydyin
vaan siihen perseeseen. ei se musta niin paljoo
satu, hiukan vaan.
11354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Haluaisitko, että opastan sinua itsetyydytyksessä? Voin laittaa pilluusi vähän muutakin, kuin makkaraa, voin työntää sisääsi kunnon tavaraa sekä pilluun, että perseeseen.
Lopuksi voin laueta kasvoillesi ja sotkea naamasi sekä hiuksesi spermaan, haluatko sinä sitä senkin hutsu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hullu kirjoitti:

jos käyttää makkaraa itsetyydytykses, niin
kannattaako olla siinä päällä kortsu?
tänään mua niin panetti, niin kun olin
tallihommis, niin pistin yhen kepin perseeseen.
olisin halunnu laittaa myös pilluun, mut se
keppi oli yli metrin pitkä,niin mä tyydyin
vaan siihen perseeseen. ei se musta niin paljoo
satu, hiukan vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu