mä en kestä

yhtään enempää tätä:( Mieletöntä ihastumista.
4981
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yhtään.

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Tiivistit kuin mun tuntemukset noin lyhyesti ja ytimekkäästi.

Ei auta, se pitää vaan kärsiä. Kun ei ois koskaan tarvinnutkaan tavata ihmistä, joka on saanu aikaan jotain näin raastavaa...

Mietin nyt sitten vaan, että voiko yhtenä iltana ihastua loppu elämäkseen? Kun ei se häviä, katoa, eikä edes vähene tuo tunteminen. Ehkä sen joskus saa taka-alalle työnnettyä, mutta sieltä se taas tulee joskus kun et sitä haluais tuntea.

Nooo... ei muuta kun voimia kaikille ihastuksen kynsissä pyristeleville.

Äänestä

sanoa uskomatonta kyllä- rakastuin yhden illan juttuun-ollaan nähty myös sen jälkeen, mutta enää ei olla yhteydessä . En ymmärrä alkuunkaan miten siinä pääsi niin käymään.. Ja koko ajan vain on tää tyyppi mielessä. Aargh..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


klvjfjdkjvkd kirjoitti:

yhtään enempää tätä:( Mieletöntä ihastumista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu