Voiko kukaan ympärileikattu väittää etteikö jossain vaiheessa olisi vituttanut???
Esim. Yleiset saunatilat, armeija yms...
Miten naiset ovat reagoineet, jos olette olleet tekemisissä niiden kanssa?
Onko ollu sivuoireita?
Esim. Yleiset saunatilat, armeija yms...
Miten naiset ovat reagoineet, jos olette olleet tekemisissä niiden kanssa?
Onko ollu sivuoireita?
Vastaukset 15
Vanhimmat
>Voiko kukaan ympärileikattu väittää etteikö jossain vaiheessa olisi vituttanut???<
-Ei Koskaan! (Leikattu yli 30v sitten)
Pelkästään myönteisiä kokemuksia kun ei ylimääräinen nahkan retale ole tuntoa vähentämässä)
>Esim. Yleiset saunatilat, armeija yms...<
-Eihän sitä esim. saunassa edes huomaa!
>Miten naiset ovat reagoineet, jos olette olleet tekemisissä niiden kanssa?<
-Naisethan vaan pelkästään tykkää!!
>Onko ollu sivuoireita?<
-Sivuoireita????? No EI tietenkään.
Suosittelen Kaikille!
NAiset ainakin ovat tykänneet kalustani.....
kyllä joskus on vähän "hävettäny"
Vituttaa, jos se olla sitä että naiset haluaa se vittuun. Ne haluttaa imee se kans. Ei armeija. Hyvä on, ei mene santaa. Pysyä puhtaana. Nainen imee. Suomi nainen ihana nainen.
Ootko teini-Hassan aloittanu jo runkkailemisen? Menee kuule vielä vuosia ennen kuin pääset paneksimaan.
Ei ollu sanakirjassa paneksia. Mitä se on?
Eipä ole pahemmin vituttanut.
Yhdyntä on paljon parempaa.
Kortsu pysyy tarvittaessa paremmin paikoillaan.
Vaimo ym muut "kokemukset" tykänneet!
Heppi ei todellakaan kerää haisevia bakteereita esinahan alle-> joten suihinanto onnistuu milloin vain. Ei pienimpiäkään tulehduksen oireita.
Ei oo tullut mieleenkään että hävettäis esim yleisessä saunassa.
Jos rehellisiä ollaan niin suihinanto ei ole ihan yhtä makeeta kuin ennen,,, mutta kaikki muu korvaa sen ;)
.. itellä pelkästään myönteisiä kokemuksia.. tytöt ottavat ympärileikatun mielellään suuhunsa ja moni on kehunut makua, kokoa ja vielä kauniiksikin sanonut :).. lisäksi kesto on parempi. Joku sanoi että suuseksi ei tuntuisi yhtä hyvältä, kyllä se ainakin mun kohdalla tuntuu.. ellei jopa paremmalta. =)
moro, kaikki on kiinni omasta tavasta ajatella asiaa. Itse olin 11v.kun mulle se tehtiin jatkuvan esinahan repeilyn takia. kun tulin siihen ikään että sitä rupesi ajattelemaan niin täytyy tunnustaa että olihan se hieman erin näköinen kuin toisten poikien vehje. Kuitenkin opin ajattelemaan asiaa toiselta kantilta. Meissä kaikissa on jotain poikkeavaisuuksia ja jos joku siitä ivasi niin vastasin vain vitsinä siihen takaisin jotain ihan pölöä. Onpahan pahat juustot ikuisesti pois haisemasta. Ei sen kannata antaa vaivata mieltä. Jos jollain on varaa pilkata toisia niin ei kun peilin eteen ja avaa kerrankin silmät oikein kunnolla ja miettii uudestaan sanomisiaan.
Kyllä siinä niin käy, että ympärileikatusta munasta häviää se herkkyys vanhemmiten. Mutta voihan sen esinahan taas venyttää siihen päälle uudelleen. Siihen venytykseen on ihan oikeat välineet.
.. kokemus puhuu 20 vuoden ajalta.
Et taida olla vielä 5-kymppinen, niinkuin minä olen.
Mun mielestä leikatut kollit on tosi kiihottavan näköisiä,joten mitä turhaan moisesta stressaat...
siistimmän näköinen kalu se leikattu on!
No mua ei ole kyllä leikattu, mutta siitä huolimatta pidän terskan aina paljaana, oli sitten heppi esillä saunassa tai piilossa housuissa. On paljon hygieenisempi. Ei ole tullut mieleenkään että paljas terska olisi jotenkin hävettänyt. Onko muilla samanlaisia kokemuksia?
niin ja paljon paremmin kestää, meikiskin nain aina pari tuntii putkeen..naiset kyllä tykkää
Sama täällä, muakaan ei ole ympärileikattu mutta mullakin terska aina paljaana, lyhyt esinahka aina terskan takana, ollut kakarasta asti, joten kyrpäni näyttää ihan ympärileikatulta ja moni jopa luullutkin niin.
Asia ei todellakaan häiritse/hävetä mua yhtään, painvastoin! Paljon hygienisempi näin, kun ei kuset esim. jää muhii sinne nahan alle, puhumattakaan spermasta ja smegmasta. Siis helppo pitää kulli puhtaana.