Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kaartuu

Joo eli tykkäättekö naiset esim hitusen vasemmalle kaartuvista kyrvistä vai onko suora parasta???
41438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihan kivalta tuntuu kumpikin

Äänestä

ja mielellään myös mahd.paksu

Äänestä
  • Martelalla oli joskus hesarin kuukausiliitteessä mainos että, suoruus on luonnotonta. Siinä oli kuvassa täysin suora banaani kuvattuna ja tuo em. mietelause. Aika hauska juttu, ja täysin totta.Muahhaaa..

    Äänestä

Mun mieheni kyrpä kaartuu ja on aina on tuntunut
hyvältä. :))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nalle puh kirjoitti:

Joo eli tykkäättekö naiset esim hitusen vasemmalle kaartuvista kyrvistä vai onko suora parasta???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu