kohdun pohjan kork.

ei oo mahdettu sitä mitata kertaakaan..? Tänään oli neuvola ja lääkäri rv22 eikä mitattu.. muita?
3350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mulla ruvettiin mittaamaan sf-mitta raskausviikolta 20 eteen päin. Kysyppä seuraavan kerran.

Äänestä
  • mitattiin just ekan kerran ja terveydenhoitajalla.Viikkoja sillon 22 3.

    Äänestä

mulla alettiin mittaan just rv22.riippuu varmaan ihan neuvoloista et millee ne alkaa mittaamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi mulla kirjoitti:

ei oo mahdettu sitä mitata kertaakaan..? Tänään oli neuvola ja lääkäri rv22 eikä mitattu.. muita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu