tällä viikolla tulee uusi octavia combi ja nyt pitäisi saada jostain tavaratilan sisämitat (korkeus(matallimmasta kohtaa), leveys(kapeimmasta kohtaa) sekä syvyys. noita tietoja en skouden sivuilta löytänyt. pitää hankkia sinne koirahäkki ja mitat olisi hyvä tietää.
Uuden Octavia Combin tavaratilan mitat
jormadyy
4
3966
Vastaukset
- 5 v
No mittasitko jo?
- aivojen koko?
Halusit tuoda esiin älykkyytesi?
- olet täyspönttö
Simpanssikin voittaa sinut helposti älykkyydessä. Ei sekään ole noin tyhmä että nostelisi vuoden 2006 ketjuja. Pönttö!!!
- aivojen koko?
olet täyspönttö kirjoitti:
Simpanssikin voittaa sinut helposti älykkyydessä. Ei sekään ole noin tyhmä että nostelisi vuoden 2006 ketjuja. Pönttö!!!
Minun kommenttini oli nickille "5 v" joka heitti typerän kuittauksen tähän ikivanhaan kysymykseen. Miksi minulle vastasit?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662258Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381863Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711520Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣231507Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.851234Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1811167Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬241110Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1051084- 77939
En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9932