kotipizzois on hyvä tarjous.
suomen lätkäpeleihin täydelliset safkat!
15,90= 2 norm pizzaa 1,5 limu pringlesit viel...
suomen lätkäpeleihin täydelliset safkat!
15,90= 2 norm pizzaa 1,5 limu pringlesit viel...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
hyi vit.. mitä paskaa
Paskaa saa näistä ulkomaalaisten paikoista, joissa ei tiedä laitetaanko roskiksesta tavara uudelleen myyntiin.
Jollei meidän tekemät SUOMALAISET ja suomalaisella työvoimalla valmistetut kotipizzat maistu, mene rauhassa hakemaan turkkilaisen rintakarvoilla kuorrutettua heikkolaatuista makuelämystä.
Mita vika meida pizzas olla? me tehda kova toita tääla suomi maa ja elata iseäme. Älä tule soomi poika täne valittaa
Kämmenen kokosesta pitsasta en viitti maksaa edes noita "tarjoushintoja".
Kotipitsan pitsan on kyllä ihan hyviä, ainakin mitä viimeksi joskus vuosia sitten ostin, mutta jos mexicana on saarioisen mikropitsan kokonen, siinä on kolme jalapenon palaa ja se maksaa 8€, niin kiitos ei.
tääl kirjottelee yks kotipizzan duunari meill on ainaki isommat pizzat ku saarioisen, ja kyll niitä jalopenojakin tulee huomattavasti enemmän kun kolme harmi jos oot saanu huonoja pizzoja,ja pitsatkin maksaa siitä syystä vähän enemmän,et käytetään aina ensiluokkaista tavaraa,hyvää kesän jatkoa täältä yhdestä kotipizzasta.
90 mummonmarkkaa parista ohkaisesta pizzasta limu pringles-tuubi.
Miten paljon saisit pizzantekotarpeita kaupasta ko. rahalla limukkaa chipsejä...
taidat olla mummo itse, kun vielä mummonmarkkoja kelaat, haloo nyt on maksuvälineenä euro herää jo pian siitä markka ajasta, kaik on kallistunu
kotona. Taikina on helppo tehdä ja kun vielä oppii kauliin ja heitteleen sitä lättyä et on ohuen ohut, niin hyvää tulee.
Mausteita maun mukaan ja päällystettä yleensä löytyy jokaisen kotoa, ei ole vaikeaa.
Viime lauantaina tein ja hinnaksi tuli koko uunipannulliselle n. 2,5€. Työlleni en laskenut mitään, sillä se on mukavaa puuhastelua. Vaatii kyllä harjoittelua, lopputulos kruunaa vaivan.
herää pahvi siihen missä orjuudessa elät. miksi hintojen pitää nousta koko ajan?
Vitun urpot ei oo mtn järkee tapella mielipiteist toiset tykkää kotipizzast toist joistai muist-.-