Mieheni haluis katsella vierestä kun harrastan seksiä toisen miehen kanssa, kumpikaan emme ole ennen tälläistä kokeilleet. Haluisin tietää teiltä jotka joskus olette vastaavaa kokeilleet tuliko jälkikäteen riitoja, mustasukkaisuutta yms. eli pitäisikö vaan suosiolla jättää väliin vai antaa palaa?
mies haluaisi katsella...
4
4069
Vastaukset
- ihan hyvin
Sain lopulta puhuttua vaimoni menemään yksin risteilylle, missä hänen tuli etsiä sopivaa seuraa. Näin kävi ja sitä tehtiin pari kertaa. Lopulta uskalsimme pyytää erään aika hyvän tutun mökillemme viikonlopuksi. Perjantaina menimme läheiselle lavalle missä vaimoni tansii hänen kanssaa aika monta peliä. Huomasin kuinka kaveri veti häntä itseään päin ja vaimo vastasi itseään pyörittäen.
Olimme jo aika sievässä, kun plasimme taksilla mökille. Menin saunalle lämmittämään yösaunaa. Nopeasti laitoinkin saunan lämpiämään ja kiiruhdin ylös mökille.
En mennyt sisään vaan katselin salaa ikkunasta, kun vaimoni ja ystävämme suutelivat ja halailivat toisiaan. Sitten menin vähän kolistellen sisään ja olivat kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan.
Tarjoilin pakut ja viiniä. Kun tuli sauna-aika, sanoin, että: "eiköhän mennä porukalla?" johon vaimoni teeskennellen humaltumista enemmän kuin olikaan:
"Ihanaa, haluankin kaksi komeaa miestä selän pesuun."
Saunassa sitten oli jo selvää, sain nähdä vaimoni rakastelevan toisen kanssa. Se kiihotti minua valtavasti. Mutta ei kannata kokeilla, jos epäilee mustasukkaisuutta. silloin ei suhde todennäköisesti kestä. - Sen sortin hullu
En ole katsellut vierestä mutta vaimoni on käynyt vieraissa luvallani.Se on älytön tunteiden sekamelska kun odotan kotona vaimoani,epäluuloa ,mustasukkaisuutta,häpeää mutta kiihottuminen vie aina voiton ja seksielämämme saa virtaa.Mutta sitä ei voi vetää myöhemmin riitoihin jos se sovitaan yhdessä.Eli se vaatii vahvan suhteen ja itsetunnon.Että miettikää tarkkaan.
- sovi
Ei sovi mustasukkaisille eikä muillekaan kuin vain fantasiana. Kiihottuu kyllä ajatuksena, se riittää.
- mies99
se on upeeta katsella vierestä kun vieras mies nai omaa muijaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662298Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381893Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣281592Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711560Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.911330Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1841214Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1111135Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬241130En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9952- 77949