suomi mitä ?

ei ole kunnon peliä kun ollan kokoajan jäähyllä
melkein koko erän ajan.pinna paloi toisen erän
jälkeen painuin pehkuihin.
2127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sitähän se on ja tulee aina olemaan. Älä unta nää että voittaisivat kultaa joskus tai kyl voit unta nähä mutta se ei kyl toteudu. Varsinkaan MM-kisoissa. Hopeaa tulee kyllä ja monesti vielä.

Kyllä ne mahdollisuudet kultaan menivät World Cupin ja Olympialaisten myötä.

Äänestä
  • Pelaajat pelaavat miten huvittaa kun heita "johtaa" Erkka Westerlund joka nayttaa ihan autistiselta seisoessaan suolapatsaana vaihtoaitiossa.
    Erkka on tehokkaasti tappanut suomalaisen taitokiekon ja vetanyt Suomea kiekossa 20 vuotta takaisin pain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jatkuuko sama ? kirjoitti:

ei ole kunnon peliä kun ollan kokoajan jäähyllä
melkein koko erän ajan.pinna paloi toisen erän
jälkeen painuin pehkuihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu