Kuka näkijä tahansa

Mieheni kaveria tekisi mieli. Kannattaako jättää mieheni ja lähteä miehen kaverin matkaan? Jos ei, niin millä todennäköisyydellä jään kiinni, jos vain punkkaan hypätään?
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiedät itse "todennäköisyydet" seurauksista.

En pysty neuvomaan kenellekään avioliiton rikkomista ja toisten satuttamista millään tavoin, missään olosuhteissa.
en näe sinulle tähän asiaan mitää ohjetta, tämän kirjoitin ihan "omana itsenäni"

Äänestä

kannattaisi miettiä oletko vielä kypsä elämään suhteessa.se vaatii sitoutumista vain yhteen ihmiseen.jokainen mies ihan yhtä kun nainenkin ansaitsee luotettavan puolison.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peruskysyjä kirjoitti:

Mieheni kaveria tekisi mieli. Kannattaako jättää mieheni ja lähteä miehen kaverin matkaan? Jos ei, niin millä todennäköisyydellä jään kiinni, jos vain punkkaan hypätään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu