Aivoproteesipotilaat USA:n johdossa kylvävät kuolemaa ja köyhdytettyä uraaniaan milloin minnekin kenenkään voimatta estää. Muut kansat voivat vain odottaa puntit tutisten milloin tulee oma vuoro.
Yksikään USA:n nimeämä roistovaltio ei pääse lähellekään USA:n roistomaisuutta. Sille ei riitä että se rikkoo kaikkia tekemiään kansainvälisiä sopimuksia ja lakeja, vaan yhtä kevyesti se rikko omia lakejaan. Millään ei näytä olevan mitään väliä.
Mikä roistontyö USA:lta olisi muka jäänyt tekemättä laittomasti vangittujen kidutuksista salamurhien kautta hyökkäyssotiin saakka?
Vastaus: ei mikään.
Raivotautiset koirat ammutaan, mitä tehdä raivotautiselle suurvallalle?
Roistovaltio hyökkäysaikeissa
6
326
Vastaukset
- vaatineet
ulkojäsenyyttä ja kaikenkattavaa veto-oikeutta EU:ssa. Kyllä sekin vielä nähdään.
- tarvitse
koska ne hallitsee taloudellisesti ja sotilaallisesti Eurooppaa ja koko maapalloa. Siinä voi vain entinen herramaa kulkea vikisten mukana, kun entinen alusmaa on maailman johtava supervalta ja sanelee tahdin ja suunnan. Syytä Euroopan siirtomaa valtoja USA:n synnyttämisestä jos ei miellytä!
- roistovaltio
Joo oikeessa oot roistovaltio Iran on aikeissa hyökätä israelin kimppuun.Eikö se riko kansainvälisiä sopimuksia? Millään ei näytä olevan mitään väliä, kehitetään atomisasetta muiden pään menoksi.
- natsi-Saksa??
sehän puuttui se sun rosmovaltiosi röyhkeästi Euroopan asioihin??
- munakarvapää
karvapää kirjoitti:
herää epäilys että mentiinkö ojasta allikkoon...
luokan paskamaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609067IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661370Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60877Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311703Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696