Täytyy sanoa että liian nuorena aletaa leikkii aikuista jne...Lapsuus kestää vain muutaman vuoden, miksi kiirehtiä aikuisten kenkii..aikuisena ehtii olla kymmeniä vuosia. Enemmän arvostan ihmistä, joka kertoo ekan kerran tapahtuneen"aikuisemmalla"iällä kuin teininä...Teininä tarkoitan alle16vuotiasta..Ja mitä vanhemmaksi tulee ja seksii enempi oppii nii oppii myös seksin muut salat..asennot,lelut,jne...Ja yhden illan jututhan on aivan perseestä :D Pidemmän liiton seksi on antoisaa, tietää ja tuntee toisen nautinnon pisteet ja halut...
Tää oli vaa mun mielipide ja aika moni mieskin tämän allekirjoittaa..vaikka nainen olenkin ;)
Tää oli vaa mun mielipide ja aika moni mieskin tämän allekirjoittaa..vaikka nainen olenkin ;)
Vastaukset 5
Vanhimmat
varsinkin nuoret tytöt rikkovat itsensä sekä henkisesti että fyysisesti "kun pitää antaa, ettei kundikaveri jätä."
Oma neitsyys meni samanikäisen pojan kanssa jo 13 vuotiaana eikä kaduta yhtään. Niitä aikoja kaipaan kovasti nykyäänkin, mutta minä olenkin tämmöinen likainen homppeli.
Lähes aina ja kaikkialta löytyy joku tomppeli, joka toitottaa, kuinka seksi pitkässä suhteessa olisi jotenkin parempaa kuin muuten. Tämä on täyttä tarua, päinvastoin sukupuolinen kiihko ja jännitys laimenee toiseen ihmiseen tutustumisen myötä - loppujen lopuksi aniharva meistä on niin erikoinen, että jaksaisi kiinnostaa kumppaniaan vuodesta vuoteen - hyvä jos edes pari kuukauttakaan.
Etenkin naisten kannattaa harrastaa seksiä aina kun tilaisuus siihen siunaantuu eikä jäädä roikkumaan yhteen surkimukseen.
Ja kuten kaikki naiset tietävät, mustilla miehillä on hallussaan tyydyttävimmät siittimet. Koko ratkaisee rakkaudenkin alalla.
Nämä ovat ensinnäkin omia mielipiteitäni, mutta tiedän, että suurin osa naisista jakaa ne kanssani, vaikka eivät aina häveliäisyyttään uskalla sitä julkisesti tunnustaa.
katkeruus koituu rivien välistä luettaessa kohtaloksesi ;) Olet ollut pitkässä suhteessa, mutta naisesi on kyllästyny olemattomiin seksijumputuksiisi :D
Kyllä se vaan niin on että jos on mielikuvitusta nii on pitkässä parisuhteessaki seksiä :)
Chill out
kaikki päätttää itee! JOKAISEN OMA ASIA!