tapasin ex:n kaupassa uuden miesystävän kanssa,joka kertoikin että on paljon kuullut minusta ;( tarkoittikohan se meidän fistaus ja watersport leikkejä,hävettää ihan vitusti,jos joku sais tietää.muilla vastaavia kokemuksia ?ps.uusi eukko haussa ;)
ex:n jutut
hävettää
21804
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
sinuna olisin vain ylpeä asiasta..
Siis mitä väliä oikeesti:)
Kaikkee sitä itekin tuli suhteessa kokeiltua mut mä oon ainakin melko varma ettei mun ex mies puhuis uudelle naiselleen mitään mistään, enemmänkin luulen että vähättelisi meidän seksielämää tyyliin pantiin kerran kuussa pimeessä peiton alla tai jotain:)
Jotenkin se vaan menee niin, varsinkin jos sen uuden kanssa ei olla kokeiltu mitään tavallisesta poikkeavaa...antaa sille uudelle sen käsityksen, että se ois eka kenen kanssa näitä juttuja testaillaan, kun siinä pisteessä ollaan.