S2E/Move-Palkkiojärjestelmä

Voiko kukaan saada tastä selvää (movettajat)?

http://koti.mbnet.fi/snowsoul/Palkkio.pdf

Hanki 20 asiakasta ja saat hienon pinssin =D
3651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nämä ne on niin hauskoja.Kai kaikki tämä on talletettu? Mursis, kvl oli jo kiinni. Maanantaina aukeaa vasta ysiltä. = (

Äänestä

...toisin kuin sevenin samanlainen oli silloin joillekkin todella vaikea ymmärtää

Äänestä

Jos tuo kahden jalan homma pitää paikkansa, niin kysehän on ihan binääripuusta, jossa maapallon väkiluku loppuu kesken, kun kerroksia on 33 olettaen, että pyramidi kasvaa tasapainossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ari_Man83 kirjoitti:

Voiko kukaan saada tastä selvää (movettajat)?

http://koti.mbnet.fi/snowsoul/Palkkio.pdf

Hanki 20 asiakasta ja saat hienon pinssin =D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu