Käynyt näin?

Niin onko kenellekään käynyt näin, että roa ei olisi
toiminut vaan peräti pahentanut aknea? Huom, en tarkoita alkussa yleensä tulevaa pahennusvaihetta.
1371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla kävi niin että roa toimi hyvin ekat 5kk mutta sitten 6:ta kuukautena alko tuleen finnejä :o Mutta onneks pysytään kahden käden sormissa (siis kymmenisen uutta finniä)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


roan kanssa kirjoitti:

Niin onko kenellekään käynyt näin, että roa ei olisi
toiminut vaan peräti pahentanut aknea? Huom, en tarkoita alkussa yleensä tulevaa pahennusvaihetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu