Kyse ei kuitenkaan ole eläimistä...Ootteko seurustellu vesimiesnaisen kanssa? Mikä mättäs tai miksi on niin IHANAA....
Jousimiesurokset
2
769
Vastaukset
- ¤jouskarimies¤
ootte vaan niin ihania kun annatte tilaa hengittää. Mä ainakin oon uskollinen jos suhteessa olen, sinkkuna sit villimpi.
- ; )
Mitä olen seurannut muita jouskareita ovat hauskoja tyyppejä kavereina (ja jousinaisten ystävyydet ovat hyviä).
Jousinaisena en ehkä luota ainakaan niiden (jousimiesten kanssa joita tiedän) seurustelun pitkään ikään.
Olen huomannut että jousimiehet kyllä ehkä ihastuvat minuun jousinaisena helpommin kuin muut. Vai kertovatko he vain sen helpommin kuin muut miehet?
Joissakin jousimiehissä (naisen näkökulmasta) ärsyttää eniten liian vahva luonne/itseppäisyys. Onko jousi(miehillä) vahva reviiripitoinen asenne? Ainakin joskus siltä tuntuu.
En ole kuitenkaan koskaan tietääkseni seurustellut toisen jousimiehen kanssa. Voi olla että jousi(miesten) kanssa en usko tai luota suhteeseen. Ystävyys voi olla kuitenkin hullun hauskaa.
Kertokaa mitä asiasta ajattelette.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1465495Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1363598"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263329Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363213Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432714Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.492301- 242230
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292176prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111914Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk931816