Mikä on paras galluppi?

Kun täälä Oulu-palstalla niin hemmetisti tykätään gallupeista niin vastatkaa ny sitte tähänki! Eli paras/huonoin galluppi täällä koskaan?
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan pe**stä! siis mitä ihmettä?

a: no eipä ole tullut laskettua kun en tunne oikein ketään ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pullag kirjoitti:

Kun täälä Oulu-palstalla niin hemmetisti tykätään gallupeista niin vastatkaa ny sitte tähänki! Eli paras/huonoin galluppi täällä koskaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu