tuokohan

Mitä veikkaatte tuottaako pressa turvapaikaa-
haeskelevan zezeeni porukan Suomalaisten elätet-
täväksi. Minä arvaan Kyllä.
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei uskalla ja hyva niin.
asiasta toiseen, miksi noita kansainvalisia rikollisia ei pideta oman maansa vankilassa, niinku joku liberian tms ex pressa?
paikalliseen vankilaan vaan eika mihinkaan luxushotelliin huutamaan miten valkoinen on rasisti.

Äänestä
  • ...ulkomaan kansalaisia,
    toinen mokoma on suomen kansalaisuuden saaneita loisia ja niiden pentuja!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zezeenin kirjoitti:

Mitä veikkaatte tuottaako pressa turvapaikaa-
haeskelevan zezeeni porukan Suomalaisten elätet-
täväksi. Minä arvaan Kyllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu