Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miten on

et miehet käykö kipeetä jos naiset ottaa teiltä suihin?
4845
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja vielä kerran ei

Äänestä

Mix se sattuis, eihän kalua ole tarkoitus pureskella?

Äänestä
  • siis terskaan..?

    Äänestä

  • mie kirjoitti:

    siis terskaan..?

    periaattees suikki ei käy kipeet..tai no sanotaan, et nainen saa sen käymään kipeetä jos tekee väärin tms (eri mahd, esim hampaat tai jos runkkaa kädellä samalla ja tekee homman väärin niin siinä tulee herkästi pientä tuntoa, joka tosin sopivassa määrin vain kiihottaa :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie kirjoitti:

et miehet käykö kipeetä jos naiset ottaa teiltä suihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu