Millainen taas on miespuolisella naisten mielestä, jos mies noin 185cm/65 kg ja kalu normaalitilassa 10cm pitkä ja vain 2cm paksu.Erektiossa 17cm pituutta ja 2,2 cm paksuutta.
normaalia ohuempi
hoikkapoitsu
61769
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
onhan se melkoisen ohut,
MUTTA, seksissä panosta siis oikeisiin asentoihin, joissa pienikin tuntuu todella hyvältä, sekä esileikkiin.
pyri saamaan nainen laukeamaan ennen yhdyntää, silloin pillu on herkempi ja "tiukempi", ja seksi tuntuu paremmalta.
vai että laukeen? oma muija ainaki löystyy aina sen jälkee..
voiko tuokin asia olla yksillöllistä? niin kai sitten..itsellä kyllä jotenkin "turpoaa" niin, että tuntuu tiukemmalta, kuulemma.
tiedä siitä sitten..
Tuohon pyrinkin ennen yhdyntää ja naiseni sanoo, että se tuntuu hyvältä.Joskus naiseni puristaa emättimessä tai sen ympärillä olevia lihaksia ja sekin auttaa kun on sisällä.
Itteä vain arveluttaa, kun omaa tuollaisen kalun kuin on.
Turpoaahan se pillu siinä orkun hetkellä eli puristaa kalua --> luonnon keino saada mies laukeamaan. Orkun jälkeen pillu löystyy ja on "normaaliakin" löysempi, ihan lääketieteellinen fakta. Ja sehän taas on luonnon keinoa saaada ne siittiöt menemään sinne minne ne on tarkoitettukin. Jos se pillu olisi vielä siinäkin tilanteessa "umpeen" turvonnut niin mitenkäs ne siittiöt löytäisi tiensä perille?
Hanki tyhjiö pumppu,hyvän saa jo 25ekeen,ja sit terskan kehitin ja anna tyttö ystäväsi pumpata,vartti päivään 4kk ajan sit tauko,kyl siihen tulee ainaski 1,5-2cm paksuutta lisää,ja pituutta jotaki 2,5-3cm.Terskan kehitin antaa mahtavan tunteen etenkin kun oma rakas pumppaa.
Kannattaa kokeilla myös häpyhuuli pumppua,se herkistää klitoriksen,nii naisesi laukeaa helpommin.