Lehmä potkaisi Marja-Liisaa

Onpas valitettavaa, mutta Ilta-Sanomat kertoo tarkemmin asiasta.
7724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Harria potkaisi sonni. Miksei siitä Ilta-Sanomat
tehnyt juttua?????

Äänestä
  • toisaalta, marja-liisa paistoi kanan eikä siitäkään kirjoiteltu

    Äänestä

  • sökörinki kirjoitti:

    toisaalta, marja-liisa paistoi kanan eikä siitäkään kirjoiteltu

    Niin mutta siitä kirjoitettiin, kuinka Marja-Liisa oli avun masennukseensa saanut luontaislääkkeestä. Ehkä on nyt niin touhukas ja tomera tästä johtuen, että lehmätkin potkii jotta muori rauhoittuisi. Ja toisaalta ei ole Hartsa enää tiellä pyörimässsä niin on päässyt Kirvesmiehen estottomuus valloilleen.

    Äänestä

  • sökörinki kirjoitti:

    toisaalta, marja-liisa paistoi kanan eikä siitäkään kirjoiteltu

    Marja-Liisa kävi kaupassa ja kaupan 15 sentin muovipussi oli puhki. Kyllä mahtoi vituttaa niitä pakasteherneitä pakatessa.

    Äänestä

  • on edelleen kirjoitti:

    Marja-Liisa kävi kaupassa ja kaupan 15 sentin muovipussi oli puhki. Kyllä mahtoi vituttaa niitä pakasteherneitä pakatessa.

    harria potkaisee kunnon polle päähän!

    Äänestä

  • hui hirveätä kirjoitti:

    harria potkaisee kunnon polle päähän!

    sitten harrin niska menee suoraksi ja hän hiihtää Kiteen Notkujissa uuden Kiteen maakuntaennätyksen 10km ajalla 2h ilman dopingia...

    Äänestä

Eihän se aktiiviaikanaan mitään ottanu...eihän...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Meitsi kirjoitti:

Onpas valitettavaa, mutta Ilta-Sanomat kertoo tarkemmin asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu