Pentagon julkaisi kuvat

nyt uskotte

5

170

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pioneerileirillä

      kerrottiin että kaikki on kaikesta huolimatta vain CIA/FBI/CCN/CCCP-sumutusta ja juutalaisten salaliittoa ja mitä mä teen kun mun iskä hakkaa mun äiskää.

    • tarkemmin kuvasarjaa

      " Kaapatun Boeing 757 -koneen nokka näkyy kuvissa vain sekunnin murto-osan ajan juuri ennen räjähdystä. "

      Nokka näkyy ennen räjähdystä ja räjähdyksen aikana. Olen tutkinut tätä kuvasarjaa (Pentagonin turvakamera) jo monta kuukautta, ja edelleen se jaksaa ihmetyttää. Räjähdyksen ollessa voimakkaimmillaan, näkyy oikeassa laidassa joku laite, ja se saattaa olla lentokone. Kuitenkaan tämä laite ei kuvasarjan mukaan törmää rakennukseen.

      Tämä kuvasarja ei ainakaan todista lentokoneen törmänneen Pentagoniin. Päinvastoin, näyttää vahvasti siltä että lentolaite tulitti rakennusta. Kun kuvasarja pannaan pyörimään nopeasti, niin havaitaan tämä kummallinen "tulitusefekti" selvemmin.

      • iso matkustajakone ?

        Linkissä on se reikä, minkä "iso matkustajakone" teki:

        http://members.shaw.ca/freedomsix/pics/pentagon-punchout.gif

        Sille joka tietää isoista matkustajakoneista vähänkään, tietää, ettei noin pientä ja täsmällistä reikää voi matkustajakoneet saada aikaan törmätessään vahvaan teräsbetoniseinään. On hyvin epätodennäköistä, että Boeing 757 voisi tuollaisen reiän tehdä, sama konetyyppi Finnairin käytössä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      262
      16685
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5370
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2545
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2010
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1742
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      975
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      941
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      849
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      843
    Aihe