Mikäli palstalla

on hörhöjö, eikun omalla sähköpostilla viesti SHERIFFI FINLANDIALLE. Tällä tavoin saat voimaa hörhöjen kirjoittelun poistamiseen. Ole aktiivinen siivotaan itse tämä palsta.
182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mielenterveys vastaavat, työntekijät voivat olla samoilla linjoilla,
ahdistukselle pitää jossaan olla paskahuussin seinä, jonne törkyjään piirrellä.

Kun hörhykkäväen halos/demarivammaisuus on osaksi nettietiketin vastaista,
niitähän voi lätkiä vastavuoroisesti
kuin mäkäräisiä kesällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"metsäläinen kirjoitti:

on hörhöjö, eikun omalla sähköpostilla viesti SHERIFFI FINLANDIALLE. Tällä tavoin saat voimaa hörhöjen kirjoittelun poistamiseen. Ole aktiivinen siivotaan itse tämä palsta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu