Leijonamieheen!!! Miten tästä selvitään???
Minä Neitsyt otin
4
1082
Vastaukset
- lionking1
itse olen leijonamies ja minusta on aivan sama mikä toinen on horoskoopiltaan jos vaan suhde muuten toimii hyvin..toisen oppii kyllä tuntemaan pikku hiljaa,jos ei siinä vaiheessa synkkaa niin kyllä sen sitten tulee huomaamaan.....
- kohtalotoveri
Olen rakastanut jo monta vuotta, vaikka hän on toisen oma. En halua mitään kiellettyä suhdetta. On vain niin tuskallista ja väärinkäsityksiä yms.
- Neitsykäinen
Voin sanoa 23 vuoden kokemuksella, että neitsyen kiltteys ja miellyttämiskyky alkaa karista tuossa ajassa ja omakin pää nousta esiin varsinkin kun kyllästyy siihen jatkuvaan "tietoon", että olet jellonan mielestä aina väärässä, kapina nousuee neitsykäiselläkin, ja miten leijona siihen suhtautuu, tietenkin; MRURRRR. Itsenäinen neisykäinen ei leijonalle sovi, ei, varsinkin jos se hoksaa suhteen jossakin vaiheess jotain elkeitä itsenäiseen toimintaan.
- Tosi Leijona
toistakymmentä vuotta on rakkaus roihunnut välillä pienemmällä, mutta selvitty on ja tuntuu että olemme luodut toisillemme juuri siksi että olemme niin erilaisia......suhde toimii kaikella tapaa. Mitä toiselta ei löydy sitä toisella on kaksinverroin. Se on ihmisistä kiinni. On ihan oikein joskus unohtaa itsensä on sitten kenen kanssa tahansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107622
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1095301Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163536Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293527Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352574Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3561530Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?651373Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366