nyt TV:2:ssa
kyllä loordi esiintyy hienosti
timanttimies
261939
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Mää vaan oon ollut sitä mieltä, että teatteri ja musiikki pitää olla erikseen ellei sitten ole musiikkiteatteri. Kuitenkin en arvosta LOIRIA kun noin huonon näköiseksikin on mennyt, kannattais juoda hieman maitoa.
Kunnon musa on poikaa, mutta pellehermannit vois mennä Hollywoodiin siellä näyttäis olevan tulevaisuus.
raskaan rokin rauhottavaa perusolemusta,ihanat pitkät raatelukynnet,kyllä akat ainaski tykkää loordista,mitä raaemman näkönen,sitä kiihottavampi
ymmärrystä vailla. Ollea vaa LOIRILLE, mutta totuus on se, että kaikella paskalla sitä ratsastetaan. 70 alun medollinen heavy on kyllä poikaa, sieltä löytyy todellista kamaa...nää kaikki nykyiset bimputtajat ovat kaikki jotain "köyhän miehen KISS jne"
t¤timantti¤
Kateellinen ole. Sinänsä toivotan onnea vaikka minusta se on pelkää paskaa. Biisikin on siedettävä.
mä tykkäsin ainaski t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
yht,aikaa t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Timantti ny itse väheksyy statsia ja idelogiaa millä bändi ratsastaa maineensa huipulla. Biisi oli ihan hyvä mutta tuollainen satanimmin riemuihannoita ei iskostu oikein meikäläiseen.
Jotkut saavat nautintoa siitäkin. Ymmärrätkö että se suorastaan pilkan tekoa joitakin yhteisöä kohtaan.
Miten olisi "lapsiin sekaantujien kuorolaulu kilpailu" tuntuisko se yhtä hyvältä mielestäsi. Sillekin löytyy kannattajia, niin kuin lastenkotilasten joukkoraiskaukset on luettavissa tällä palstalla.
Jos toi vähän kavahdutti sinua, niin kai mä saan pitää toto Lordin esitystä hieman mauttomana.
sit tehään rikoksia,kiristetään,myydään huumeita ja muuta pientä vilppiä t:¤suloinen timanttinne¤
tällä palstalla oli viimenen kertakun loukkaat uskovaisia,tuo yleistäminen onkuin jonkun rasistin suusta ja kirjota sillä registeröidyllä nimimerkillä jos olet sama timangi,vaikka kyllä tuommonen laittaa taas miettii sun tekemisiäs täällä palstalla,täyttyy ottaa tiukempi linja taas.
on aika erikoista että voitti, mutta toisaalta se käy hyvin vastalauseesta koko euroviisutouhua kohtaan kun vuosi vuodelta biisit on olleet toinen toistaan tylsempiä...mitä lie sävellystaito ruostunut tai ideat pahasti vähissä?
Muuten keskikertaisella Lordilla on kyllä yksi oikeasti hyväkin biisi, ainakin musta, Icon of dominance.
ei biisissä oikein mitään vikaa ollutkaan.. paras biisi koko skabassa.
Hallelujaa ny tarkoittaa jonkin ylistämistä.. mitä tässä sitten ylistetään.
venus linnulla.-
pusi pusi
ratsastaa hannu jortikan maineella.
antamaan jortikkaa
h minä tietän jo kuka olet , olet ateisti, suomalainen perusjunti, joka ei tietä muuta kuin sais jostain sahtia, juoppolalli
t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Hyvähän se oli että me voittettiin,mutta ei siinä biisissä ollu muuta vikaa kun ne sanatukset , jos ajatellaan näin sivystyneeltä ja kristilliseltä kanalta.Olihan ne sanotukset jotenkin satanistilliset kuka ymärtää vähnkään.
haaahaahahaaaaahhhhh(miltei hillitöntä naurua),metsäpöllö juuuuuu pus pus pus pus
kuules jätkä- ole nätisti KOSKA OLET LAITTANUT NIMESI TÄNNE- MÖRKÖ VOI TULLA SULLE KYLÄÄN JOS ET OLE IISISTI
Ei kai vain teikäläisiä pelota noi mörökölliasut?
t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
mä voin laittaa sut sujuvasti laatikkoon ja naapuri tulee kuoppaamaan hmmm. joo noin 30 euroa riittää,joo sillä on iso telakone
ku ollaa käyty.taijat olla oikee perussuomalaine.josset uskalla ku koneela ni tuki ruma suus
jauhaminen t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤