mullon anustappi peffassa aina kun meen ulos kämpästä... muuten pidän siel sunnuntain hesarii. persreikä vähän levinnyt! nyt
tarvitsisin keltasen pörssin että voisin ängetä sen sinne. kun vedän itseäni perseeseen niin jää kakkaa esinahan alle. onko omaa paskaa turvallista nuolla sissijuuston päältä?
tarvitsisin keltasen pörssin että voisin ängetä sen sinne. kun vedän itseäni perseeseen niin jää kakkaa esinahan alle. onko omaa paskaa turvallista nuolla sissijuuston päältä?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mutta mene ittees ja mieti mitä tänne kirjoittelet. Sulla ei varmasti ole niin iso pili, että voit sillä ittees naida, ja sen runkkaukses jälkeen olis hyvä pestä paikat ettei sitä sissijuustoa pääse kertymään, enkä minä suosittele että käyt alasti lantalassa juoksentelemassa niin eikä liitä lehmän lämpimiä kakkakasoja kannata tökkii.
voi teitä teinejä.
luulette olevanne hauskoja.
tosiasiassa sinullakaan on tuskin minkäänlaista kokemusta seksistä.
siinä vaiheessa kun seksiasiat eivät enää naurata ja ole vitsin aiheita, voi jo alkaa harkita seksielämän aloittamista.
nuo ala-asteen pissa-kakka-pimppi-pippeli jutut voi jättää pois täältä, missä jokseenkin aikuiset ihmiset yrittävät keskustella järkevästi.