Moven eventtien vierailevat puhujat?

Ketä vierailevia puhujia Moven eventeissä on ollut? Onko siellä ylipäänsä ollut mitään meriittejä omaavia esiintyjiä?
3650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...ketä siellä on ollut puhumassa, kun eventtejä kerran niin kovasti hehkutetaan sillä, että siellä tarjotaan erinomaista koulutusta.

Äänestä
  • Joku pastori siellä oli joskus.

    Äänestä

Esim "Big Al" on ollut kouluttamassa ainakin Oulun toissa eventillä, isompi koulutus Trainer tasosille ja kävi se pyörähtämässä ihan isonkin yleisön edessä. Äijä on yks VM alan guruja Jenkeistä, miljonääri, omistaa pari vm firmaa jne.

Ja tämän päivän eventillä tulee oleen joku aivan sairas kouluttaja!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Eric kirjoitti:

Ketä vierailevia puhujia Moven eventeissä on ollut? Onko siellä ylipäänsä ollut mitään meriittejä omaavia esiintyjiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu