Pää taas sumussa ja sekaisen. Miksi olen minä kurja puolimielinen olento. Sivupersoonan vainoama.
Cöppe ahdistaa
7
160
Vastaukset
- Köppekyllästynyt
Aidosti ei jaksa enää kuunnella jakomielistä sössötystä.
- siihenkin
jotakin hoitoa löytyy.
Tosin taidat olla toivoton tapaus.
Olet tyypillinen yksinkertainen oikeistolainen, vailla sivistystä, eikä sinulla ole alkeellisintakaan yleistietoa.- capt. cöpenick.
Menevät Kok.ideologiankin ohi greippaasti oikealta.
Niillä menee jo fasismiin vivahtavaksi. Näin myös j. valheen julistajalla. - mari-
capt. cöpenick. kirjoitti:
Menevät Kok.ideologiankin ohi greippaasti oikealta.
Niillä menee jo fasismiin vivahtavaksi. Näin myös j. valheen julistajalla.http://static.flickr.com/9/68708234_08828dad21.jpg?v=0
..kun halosen suosio sulaa niinkuin lumi keväällä? - KYSELEE
mari- kirjoitti:
http://static.flickr.com/9/68708234_08828dad21.jpg?v=0
..kun halosen suosio sulaa niinkuin lumi keväällä?Mari- kuvittelee että muitakin harmittaa.
Maria- harmittaa, suorastaan vituttaa, Mari ei hyväksy demokratiaa.
Mari- ilmestyy palstalle aina kun julistaja saa nenilleen, Mari- vetää tennispallon suunnattoman suureen nokkaansa, kuten julistajakin.
Mari- linkittää koska Mari- on äärimmäisen typerä tyttö, joka ei osaa itse ajatella, eikä oikein kirjoittaakkaan.
- voi parantaa
se ainoastaan vaatii pitkäaikaista hoitoa. Kysymys on alkoholismin kaltaisesta sairaudesta.
- capt. cöpenick.
Odotellaan toukokuun presidentin kannatuslukemia.
Ei ole odotettavissa suuria muutoksia edellisestä mittausotannasta.
Minusta päivän uutinen on se, että Kok. jälleen olis haikailemassa pressan valtaoikeuksien
kaventamisen perään.
Sekä peruslakivaliokunnan puh. joht. K.Sasi ja saman puolueen puh. joht. Katainen
ovat nyysimässä presidentillisiä valtaoikeuksia seremonialliseen suuntaan.
Tosin Sasi lievensi: Halosen kauden jälkeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16712601
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525446Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454710Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493679Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392778Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201935Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1101696Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1071533Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471