tutustu tyäelämään ja tienaa... (tampere)

siitä tampereen "tutustu työelämään ja tienaa 255€", niin koska siitä tulee ilmotus onko päässy?

se kaavakehan piti palauttaa jo 30.4 ei ole tullut viä tietoa

onko nettisivua mistä näkee onko päässy???
1503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niin entiä ilmottaaks ne niille jotka ei pääse(eli siis ilomoittaa vaan niille jotka pääsee)... sehän joku juttu on jossain 5.6.06 joku tutustuminen et ennen sitä varmaankin pitäis tulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koska tulee ilmotus? kirjoitti:

siitä tampereen "tutustu työelämään ja tienaa 255€", niin koska siitä tulee ilmotus onko päässy?

se kaavakehan piti palauttaa jo 30.4 ei ole tullut viä tietoa

onko nettisivua mistä näkee onko päässy???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu