Morjens
Lueskelin joskus että banaaninkuorella saa hyvät fibat. Kokeilin laittaa hieman öljyä kuoreen ja kalu sisään..... Hieman hankausta ja ja puristusta sopivasta paikasta. Kyllä teki gutaa, suosittelen muillekin, mutta etsi ylikypsä banaani, se on paras!
Banaaninkuori hyötykäyttöön
Banaaninlastaaja
4
3010
Vastaukset
- Tippa
Pneppas muutama tippa suolahappoa sinne kuoren sisään ennen kalun pujottamista, se lämmittää tosi mukavasti!
- snif
työnnä kurkku perseeseen samaan aikaan....takuuvarma tyydytys!!
- snif
työnnä kurkku perseeseen samaan aikaan....takuuvarma tyydytys!!
- minä vaan
niin sitä vaan että pitääkö se ite banaani syödä pois sisältä ennenku työntää mulkkunsa sinne vai pitääkö jättää syömättä???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?961896- 881340
- 1101143
- 761037
- 1191010
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57873- 47791
- 36782
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48741- 33693