Eli hakusessa olis rauhallinen, kiltti "opetusmestari" jolla kokemusta jota voi jakaa minullekkin. Ruuna tai tamma, ikääkin saa olla.Ravitausta ei haittaa kunhan vauhti pysyy hanskassa.Lähinnä maastoiluun ja kentällä vääntämiseen.
Itse olen 21-vuotias nuori nainen Taivalkoskelta jolla kokemusta hevosista jo pienestä pitäen,omakin oli viime vuoden puolella hetken. Nyt kuitenkin haussa pitkäikäinen kumppani maastossa köpsyttelyyn ja ehkä jopa jonnekkin "puskakisoihin".
Tarjoa rohkeasti jos sinulla tälläinen paketti tallissa.
Ostetaan Lv
MeMMu
2
451
Vastaukset
- Niihu
...16-vuotias lv-tamma. Opetusmestaria en lupaa mutta muuten kiltti ja mukava mamma. Ratsastaessa reipas, joskus vähän liiankin kanssa, mutta pysyy kyllä käsissä. Luulen että jos saisi enemmän tekemistä kuin mitä pystyn sille tarjoamaan niin rauhoittuisi ratsastettaessa ja saisit todella mukavan kaverin. Tamma asuu Puolangalla. Jos kiinnostaa niin ota yhteyttä numeroon 050-3021566.
- n.162
mulla on tossa -92 syntynyt lv-tamma.otahan yhteyttä mailiin jos haluut kuvia ja tietoja.
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447286
- 324038
- 573565
- 503100
- 172786
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons492259- 372258
- 482229
- 432228
- 162226