Kokee suzukin

ajelee nokialla,kuka mahtaa olla kuski?
5614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

SE on täys kahjo !

Äänestä

lähemmäksi 200km/h kumitehtaan mäkeen yksi päivä,hulluilta kortti pois

Äänestä
  • pentu jolla isopyörä ekaa kertaa alla ja kohta lepikossa ja kuski letkuissa...jne.
    lyödäänkö vetoa pitkäänkö ajelee? juhannukseen ehkä..

    Äänestä

  • joku kirjoitti:

    pentu jolla isopyörä ekaa kertaa alla ja kohta lepikossa ja kuski letkuissa...jne.
    lyödäänkö vetoa pitkäänkö ajelee? juhannukseen ehkä..

    kaverin lähempänä 30v ja koko ikänsä pyörien kans pelannut ja ihmettelen kyllä jos keskellä kaupungia kaahaa,ei ole hänen tapaistaan jos ollaan samassa kaverissa,hieno pyörä ja taitava kuski

    Äänestä

  • ajo 200km/h-onkos sen pyörä mennyt rikki!!??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


musta kyykkypyörä kirjoitti:

ajelee nokialla,kuka mahtaa olla kuski?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu