ÄLÄ OHITA TÄTÄ!
Vaatimatonta 999 euron korvausta vastaan otan kantaaksesi syntisi! Välittömästi kun rahat ovat tulleet tililleni, käynnistetään syntiesi siirto minulle. Toimenpide on täysin kivuton, ja siirron jälkeen huomaat olevasi vapaa kaikista tekemistäsi kus.. synneistä. Syntien säilytyksestä veloitetaan 60 € / kk ( ALV) jonka voit maksaa joko kuukausittain, tai ostaa kätevän vuosipakkauksen! Vuosipakkauksen ostajalle kaupan päälle bumbbu, jolla saat sprintterisi renkaat rullaamaan!!
Tulossa IKH-lisenssit!! Nopeimmat syövät hitaat - ole ensimmäinen ja varmista paikkasi tässä mahtavassa menestystarinassa!
Tulossa myös FastPass4Heaven (FP4H) -asiakaskortti sekä täysin uusi 2DD(HD) -verkkotaivas!!
Seuraa ilmoittelua!!!!
Tilaisuutesi on tässä
SinEater
0
268
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3385724- 765199
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484266- 523901
- 453577
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1523326Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv953129Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky292864- 432249
- 492185