Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onnistuukohan?

vaimo lupas illalla antaa b-rappua. mutta mulla on paksu kalu ymp.mitta 16,5. elikkä arveluttaa vähän. onko ollu tälläsii kokemuksia. neuvokaa!!!
93591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

"vaimo lupas illalla antaa b-rappua"

vaimo. Nimi taitaa olla Eero.

Äänestä
  • kyllä se nainen on. haaveile sinä eerostasi.

    Äänestä

onnistuu, mutta vaatii paljon lämmittelyä. Ja öljyä, sitä suosittelen siitä syystä että liukkari muuttuu tahmeaksi ja teho häviää nopeasti. Paljon hellyyttä ja kyllä se siitä. oma mies on isohko varusteinen, ja kyllä onnistuu.

Äänestä
  • minkälaista öljyä ootte käyttäny. mikä olis paras asento aloittaa.

    Äänestä

  • liukkaaksi, niin paska kulkee juohevammin heppiä pitkin.

    Äänestä

  • onnellinen mies kirjoitti:

    minkälaista öljyä ootte käyttäny. mikä olis paras asento aloittaa.

    Ollaan käytetty ja toimii hyvin.

    Asentona on alkuun useimmiten se että olen itse vatsallani, koska näin saan helpoiten rennon asennon... Yhtenä lisä vinkkinä kun nainen on saanut orgasmin, paikat on paremmin rentoina kuin ennen sitä.

    Kannattaa kaikkiaan olla alkuun erittäin hellä, että naiseen ei sattuisi. Tosin itse tykkään rajummasta, mutta mistä vaimosi pitää selviää vasta kun olette kokeilleet...

    Äänestä

Kokeile nyt ensin työntää 1/2 metrin koivuhalko omaan perseesees, jos tuntuu hyvältä, niin ehdota eukolleskin samaa...

Äänestä
  • Itse olen kokeillut peppuseksiä ja se ON kiihottavaa MINUSTA.. iihaaaanaaaaa... aaahhhhh....

    Äänestä

  • hyvä nainen kirjoitti:

    Itse olen kokeillut peppuseksiä ja se ON kiihottavaa MINUSTA.. iihaaaanaaaaa... aaahhhhh....

    älä nyt ruma turpa,sano isälles et lopettaa nyt sen sun perseen rassaamisen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnellinen mies kirjoitti:

vaimo lupas illalla antaa b-rappua. mutta mulla on paksu kalu ymp.mitta 16,5. elikkä arveluttaa vähän. onko ollu tälläsii kokemuksia. neuvokaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu