Näin pyöreänä Turkissa

Siellä ihaillaan

Olen 25kg ylipainoinen.Olimme etelässä ja siellä miehet olivat kokoajan silittelemässä ja sanomassa kuinka suloinen olin,täydellinen.
Eräs nuori poika sanoi tyttärelleni,ikäiselleen kauniille blondille,että sä et ole niin hyvä kuin sun äiti.Olin kuulema vielä hyvännäköinenkin.Miehet alkoivat spontaanisti tanssia edessäni.Täällä Suomessa miehet kun halaa minua,huomaan että ovat jo irroittamassa otettaan,kun ottavat uusiks ja rutistavat kunnolla.On siis kyse tervehtimis halauksesta,ei mitään treffi-halauksia siis.
Minulla on ihana mies ja en kaipaa tällaisia huomion osoituksia.Saan mieheltäni kaiken hellyyden mitä tarvitsen ja kaipaan.Kertokaapa nyt miehet mistä tämä kaikki rutistelemis halaukset johtuu? Onko pehmeys mukavaa,vai onko äitiä ikävä?

4

1144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • idea

      lähetetään kaikki lihavat naiset sinne ja tuodaan tilalle hoikkia turkkilais tyttöjä :) kaikki voittaa.

      • jhkldsa

        Ai mitä ne turkkilaistytöt voittais?


    • ....

      Kuule, ainut mitä ne turkkilaiset gigolot hakevat on raha ja/tai seksi. Vanha juttuhan tuo on.

      • Suomalaiset?

        Mitäs ne sitten hakee?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      108
      4711
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3443
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2400
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      49
      1524
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      36
      1423
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      38
      1246
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1162
    8. 164
      1050
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1048
    10. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      954
    Aihe