Mahtavaa!!!

antileijona

Huippua, mahtavaa Tsekki! Ihanaa ettei Suomi päässyt finaaliin!!! Kylläpäs rentoutti mukavasti, kun ei tartte huomenna enää niin jännätä Suomen vastustajan puolesta...

Terveisin; Suomen vastustajan kannattaja jo 10 vuotta!

Mutta kyllä Lordi jyrää!!

6

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paskaa!

      Usko huviksesi.

    • Sinä

      Kusipää saatanan pitkä paska, tuommoset apinat on Skinien hakkauslistalla kärkinimiä.

      Olli pelasti Suomen kansan tappiomielialalta, näissä tilanteissa pitää mättää vihollisa turpaan ja lähteä suihkuun.. Vittu jäädä kuuntelemaan paskoja rumia kansallislauluja. HYVÄ OLLI! SUOMEN SANKARI OLLI! HOI! Berg takaisin sinne saatanan turkuun, kusi taas monta kiekkoa ja ratkaisevasti 18 minuutin kohalla viivalla kusi kiekon myös. Paska koko jätkä. Ja haistakaa paska kaikki Anti-leijonat.

      • minäkin!

        niinpä, koittakaa jo fanaatikot uskoa että kaikki eivät kannusta Suomea lätkässä. Meitä on moneksi. Mutta asiasta on turha ruveta riehumaan.


      • kyllä
        minäkin! kirjoitti:

        niinpä, koittakaa jo fanaatikot uskoa että kaikki eivät kannusta Suomea lätkässä. Meitä on moneksi. Mutta asiasta on turha ruveta riehumaan.

        se tsekki tais möyhentää kurpitsapäätä eikä päinvastoin hah hah vai että skinitki vielä haha taitaa teiniä nakertaa suomen tappio.


    • T.Ruutu

      On se kumma ku Suomi ei pääse finaaliin lätkässä mutta Lordi pääsee viisuissa vaikka J.Ruutu on yhtä ruma!

    • plää

      Voi tulla Lordikatarri!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      103
      6673
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      87
      5037
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      111
      3289
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      31
      3158
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      27
      2338
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1696
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      96
      1331
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      339
      1282
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1196
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      964
    Aihe