Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Auttakaa!!!

Niin ongelmana on se, että haluaisin pitää alapääni siistinä ja paljaana... kaikkia mahdollisia keinoja olen kokeillut ja mikään ei ole hyvä.
Kertokaa miten te pidätte karvat loitolla. Mikä on mielestänne hyvä tapa? Jos mahdollista niin myös jotain nimiä aineille?

Kiitos!
1339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Gilletten venus sheiveri, ja gilletten vaahtoa, ei tuu haavoja, ja nopeeta on.
Pianhan karvat kasvaa takas, mutta ei se oo kun muutaman sekunnin homma, et vaikka useinkin joutuis. En kyllä tiedä, jos on herkkä iho, itselläni ei ole ärsyyntynyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tollo kirjoitti:

Niin ongelmana on se, että haluaisin pitää alapääni siistinä ja paljaana... kaikkia mahdollisia keinoja olen kokeillut ja mikään ei ole hyvä.
Kertokaa miten te pidätte karvat loitolla. Mikä on mielestänne hyvä tapa? Jos mahdollista niin myös jotain nimiä aineille?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu