Taas se viikonloppuna huomattiin että BMW-mies saa naisia parhaiten. Kehtaa täällä myöntää, että muija sanoi aamuyöstä että hyppäs mun kyytiin vaan hienon BMW:n takia! Sanoi muija myös että jos mulla olis ollu ''joku romu tojota'', niin ei olis tullu kyytiin. Näin se vaan on! Alla 325i -93 !
Bemarimies saa parhaiten
15
4105
Vastaukset
- kehumisen
aihe, että tarvitsee auton saadakseen pimpsaa.
- hjko
Saa Peugeotillakin, oon monta kertaa hakenut muijan töistä.
- paikkansa
Ajoin ennen uudehkolla Volkkarilla mutta nyt vaihdoin 325i E90 Bemariin. Volkkari ei herättänyt naisissa mitään reaktiota mutta nyt on kakkoskuskin paikalle yllättävää tunkua. Ei mulle ennenkään naisen saaminen ole ollut mikään hirveän suuri ongelma mutta tällä autolla homma hoituu ihan itsestään. Eikä tarvitse olla baarissa vonkaamassa.
- tutkimus
Siinä haastateltiin tuhatta naista ja kysyttiin kuinka kiinnostavana pidät miestä joka ajaa:
a) BMW:llä
b) Toyotalla
muistaakseni yli 75% sanoi että BMW:llä ajava on silti mielenkiintoisempi vaikka Toyotalla ajava olisi paremman näköinen! Jos molemmat (ihmiset) näyttäisivät yhtä hyviltä, niin tli 95% hyppäisi BMW:n kyytiin.
Näin se vaan on! Riisikippopaskat eivät kiinnosta naisia! - Timo
Ite en kyllä kehtais myöntää jos muija hyppäis kyytiin auton takia :) Voiko naurettavampaa jätkää olla! Joskus mua ihan hävettää olla bemaristi ku seassa on tommosia lohjoteinejä.
- Provo........
Ihan selvästi.
- kun antaa
sille ämmälle, niin se menee vaikka ifan kyytiin
- taitaa
Mennä jos pitää autolla omaa egoaan korostaa. Vittu että oot tyhmä jätkä sain muijaa autolla just joo taidat olla todellinen PELLE
- silti...
Sain ja sä et. Olen mieluummin pelle kuka saa kuin pelle joka käyttäytyy noin huonosti ja ei saa.
- Jumppi
Taas voi todeta, että onko (naisten) tyhmyydellä mitään mitattavaa rajaa? :)
Onneksi saa piirasta vaimolta niin ei tarvii ostaa bemaria. - Bemarityttö
Niin se on kun nätti tyttö Bemarilla ajelee niin miehet katsoo ;)
- BMW SUCKS!!!!!!!!!!!!!!!!
Vitun tuppi muna
- kullakin
Eiköhän tuohonkin hoito löydy, mutta tuskin näiltä palstoilta.
- Rahamies
Tuo on kyllä puppua. Sillä kun kaupungille menee heiluttamaan 100 euron seteliä niin kyllä on huoria ympärillä. miksi kannattaa ostaa joku saatanan Bmw sen hinnalla nussii jo ihan vitusti ja jää vielä rahaa ostaa kortsuja.
- BMW palstoilla
Säästätkö satasta? Miksi sitten et ole jo kaupungilla?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26316822Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235414- 1152560
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152036Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361755Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111986- 59948
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto30861Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43856