Palvelu

supermario

On muuten paska palvelu melkein jokaisessa Vammalan liikkeessä. Egessäkin on aika vaivautuneita tyyppejä jos sieltä vaan menee hakeen ruokaa.

6

1531

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei-paikkakuntalainen

      En asu itse Vammalassa, mutta kävin kerran syömässä siellä Egessä, oli parasta kebabia mitä oon koskaan syöny!!:)

      • erkkki

        Et varmaan ole montaa eri kebabia sitten maistanut jos se on parasta.. :(I)


      • se ei
        erkkki kirjoitti:

        Et varmaan ole montaa eri kebabia sitten maistanut jos se on parasta.. :(I)

        sitten ollutkaan niin hyvää!


    • Matti

      Aika ***** mesta tosiaan. Vittumaisesti mulkoilevat äijät pilaamassa ruokia.

      • toivomisen varaa

        apteekeissa (kaikissa kolmessa) on yrmyt myyjät. ilmeisesti he (farmaseutit) ovat hommaansa ylikoulutettuja omasta mielestään, kun asiakaspalvelu ottaa niin aivoon. Asiakkaita katsovat nokkaansa pitkin kuin joitain vähäjärkisiä ja antavat odotuttaa itseään tiskillä. No tää taitaa olla yleistä muissakin apteekeissa, farmaseuteista on pulaa ja muijat tietää sen.


    • joonas 1

      Turkkilaise on muslimeja , ne vihaa sua. Ne sylkee sun ruakaan, hiaroo hampurilais sämpylöitä sinne mihin ei päivä paista. Eikä maksa veroja , muuta kuin mitä pakko on.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      60
      3639
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      43
      3546
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2811
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      46
      2546
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      54
      1973
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1629
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1493
    8. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      21
      1469
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1317
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1251
    Aihe