bishon frice trimmausta?

meidän bishon poika kaipaisi trimmaajaa, eikä ole tietoa missähän täällä turussa olisi sellaisia paikkoja..joten jos joku kiltti tietäisi ja kertoisi olisi hienoa:)kiitoksia
2324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on terävät sakset, ja vähänruostunut puukko! Voin trimmata vaikka ilmatteeks.

Äänestä
  • soittaa mustiin ja mirriin...keskustan liikkeeseen.Siel on trimmaja , joka jos itse ei tee , osaa ainakin neuvoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiina82 kirjoitti:

meidän bishon poika kaipaisi trimmaajaa, eikä ole tietoa missähän täällä turussa olisi sellaisia paikkoja..joten jos joku kiltti tietäisi ja kertoisi olisi hienoa:)kiitoksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu