SP1

Mitä tehtävissä kun SP1 ei asennu?taitaa olla piraatti?laittakaa vaikka mailia [email protected]
2320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo ,jos sun koneelle on piratti ohjelma niin ps1 ei asennu aina sillä se tutkii kovon niipä,muutenhan sp1 tuo sisällään usb2 tuen ja että voi piilotta selain kuvakkeen ,outlookin ja ne muut ohjelmat jotka billylta kielletiin

Äänestä
  • Moikka!
    Hommaa esim Kazaa:sta tai joltakin Crack-hakukoneelta esim. (www.astalavista.box.sk)
    XPPro - tai mikä versio sulla onkaan KeyChanger ja koko SP1-paketti asentuu moitteettomasti.
    T: JJ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


XP PRO kirjoitti:

Mitä tehtävissä kun SP1 ei asennu?taitaa olla piraatti?laittakaa vaikka mailia [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu