Päivää arvoisa keskusteluväki ja S2E.
Soitin SK-ravintoloiden asiakaspalveluun ja kysyin käykö S2E kortti heillä. Ystävällinen nuori neiti asiakaspalvelusta ei ollut edes kuullukkaan S2E:stä ja mahdollisesta yhteistyöstä S2E:n verkkokaupan kanssa. Kysyin pääseekö SK-ravintoloissa jonon ohi kortilla ja saako sillä credittejä, niin vastaus oli kieltävä. Miksi edustajat ovat kertoneet väärää informaatiota?
S2E ja SK-ravintoloiden yhteistyö
7
1558
Vastaukset
- Ässäkortti käy
Ja saa enimmillään 5% boonusta syöpöttelystään.
Ja Siwassa sai maidostakin tuplaboonukset sillä superboonus-kortilla. Tässä taannoin. - Jxx
on aivan sama, miten uusi tunkki saadaan maksamaan se tonni. Eikä jonon ohi tarvitse ketään päästää. Kyllä sitä keskikaljaa tai ciduccaa hanassa kaikille riittää, vaikka joutuisi vartin kauemminkin jonottamaan.
- nettijulli
Raven marcat eivät käyneet maksuvälineenä Bakersissa. Tiskillä olevaa myyjää olivat Ravastustajat uhkailleet ja tehneet häiriköintejä.
MUTTA
myyjä ei tiennyt RAVEn ja Bakersin yhteistyöstä. Ylälinjaltani kuulin, että norjalainen Comisario Pälmu tietää, että sopimus on.
Raven cortin kun heittää portsarille jalo puisessa jalo puu rasiassa suoraan päähän, niin jopa pääsee jonon ohi! - mursis
nettijulli kirjoitti:
Raven marcat eivät käyneet maksuvälineenä Bakersissa. Tiskillä olevaa myyjää olivat Ravastustajat uhkailleet ja tehneet häiriköintejä.
MUTTA
myyjä ei tiennyt RAVEn ja Bakersin yhteistyöstä. Ylälinjaltani kuulin, että norjalainen Comisario Pälmu tietää, että sopimus on.
Raven cortin kun heittää portsarille jalo puisessa jalo puu rasiassa suoraan päähän, niin jopa pääsee jonon ohi!Jos jono on oikein pitkä, ei muuta kuin esität portsarille haluamasi RAVE-cortin. Erityisen tehokkaiksi ovat osoittautuneet "Sinulla ei ole elämää" ja jokaisen verkoto-marccinoitsijan ässä, olet "Täysin sairas... jne.". Jonotus loppuu siihen!
P.S.
Ravent-tapahtuma-tapahtumapaikka on saamassa lukuisien sianajajien toimittaman civiili joukoyhteenotto canteen marcca abuce rötöxestään. Sittenpä nähdään, kannattiko virallista maksuvälinettämme herjata! - Jxx
mursis kirjoitti:
Jos jono on oikein pitkä, ei muuta kuin esität portsarille haluamasi RAVE-cortin. Erityisen tehokkaiksi ovat osoittautuneet "Sinulla ei ole elämää" ja jokaisen verkoto-marccinoitsijan ässä, olet "Täysin sairas... jne.". Jonotus loppuu siihen!
P.S.
Ravent-tapahtuma-tapahtumapaikka on saamassa lukuisien sianajajien toimittaman civiili joukoyhteenotto canteen marcca abuce rötöxestään. Sittenpä nähdään, kannattiko virallista maksuvälinettämme herjata!Mitäs sitten kun kaikilla on S2E-cortti tai Rave-cortti. Tuleeko jonon ohi pääsijöitä jonocsi asti?
- verkkomaha
Jxx kirjoitti:
Mitäs sitten kun kaikilla on S2E-cortti tai Rave-cortti. Tuleeko jonon ohi pääsijöitä jonocsi asti?
Caicci pääsevät toistensa ohi... ettei vaan
syntyisi oravanpyörä. - mursis
verkkomaha kirjoitti:
Caicci pääsevät toistensa ohi... ettei vaan
syntyisi oravanpyörä.Kun kaikki maailman ihmiset ovat liittyneet RAVEen (koska lyhyestihän kaikkien kannattaisi alkaa RAVEn edustajaksi), ei ole enää jonoja!!!!1
Ihmisten määrähän ei ole ääretön. Vain tyhmät vastustajat luulevat niin. Me verkoto amatilaiset tiedämme, että näinhän se ei mene!1
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26216772Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235403- 1152555
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152026Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361753Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111983- 59947
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto28857Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?43853