yks itseään toimittajaksi tituleeraava nainen täytti eilen 50v. Onnea! Vaikka yrittää näyttää kovin nuorekkaalta ei ikäänsä voi peittää!! Vai onko se sitä kuuluisaa viidenkympin villitystä. Nuoremmat miehet näyttää kiinnostavan.
toimittajalle onnea
hah hah
6677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olipa taitamattoman tökerö onnittelu.
Toimittajan pitääkin olla kiinnostunut
kaikesta,myös miehistä,nuoristakin.
Ettei vain joku katkeruus häivähdä onnitteluissasi.
Villiintykää kaikki viisikymppiset!!!
Kaikki muutkin kympit Villiintykää...:)
tällä kertaa kuitenkin vilpittömästi!
Huoliteltu ihminen on ilo ympäristössään!
Jatka vaan samaan malliin!
Onnea vaan viisikymppiselle. Ja villiintykää vain kaikki kymmenet. Mutta olisi kiva jos "nuorekkaalle" riitäisi oma mies tai iloittelisi sitten vapaitten miesten kanssa. Vaikka olisi kuinka villit vuodet niin avioliiton pitäisi olla pyhä kaikille.
ikääntyy jatkuvasti. Tämäkin hetki on muutaman sadasosa sekunnin päästä historiaa. Ei ole nykyhetkeä, on pelkästään historiaa ja tulevaisuutta. Tämä opittiin koulusta.
Mitä vikaa siinä on jos vanhempi nainen tykkää nuoremmista miehistä ? Onhan monet rikkaat vanhemmat miehet kiinnostuneet nuoremmista naisista.
Onnea kuitenkin kaikille 50 vuotta täyttäville villikoille, elämästä pitää nauttia !
Nykyaikana on hirveen vaikea yrittää arvata kenenkään ikää kun kaikki näyttää ikäistään nuoremmilta, ihan hyvä että jaksavat sillätavalla pitää itsestään huolta. Ja ei se välttämättä ole 50 villitystä kun kyllähän nuoremmatkin naiset voi olla kiinnostuneita itseään nuoremmista miehistä, kunhan ei ihan överiksi mene :)
Niin eihän siinä mitään vikaa ole jos villiintyy. Mutta onhan sitä toimittajan "tiedonhalulla" rajansa. Vaikka kuin kaikki salarakkaat olisi muotia. Pitäisi sitten ainakin iskeä vapaita miehiä vaikka itse olisi aviossa. Mutta kyllä varmaan saamme lukea näistä asioista taas toimittajan palstalta kun vahva ihminen kirjoitta mielikuvituksensa tuotteita. Sehän on tietysti etu toimittajalla että on mielikuvitusta, mutta siinä pitäisi ehdottomasti tuoda julki mikä on mielikuvituksen tuotetta mikä aitoa asiaa. Monasti vain on niin, että kovasti kun pitää huolta itsestään unohtuu ne läheiset ja tärkeät ihmiset. Silloin kun ei tuijota muuta kuin omaa napaansa.